Marka MOYA została po raz kolejny doceniona w prestiżowym plebiscycie flotowym Fleet Derby, tym razem w kategorii „Elektromobilność”. Uznanie ekspertów i klientów branży flotowej zyskała multienergetyczna karta flotowa MOYA, która umożliwia zarówno tankowanie, jak i ładowanie pojazdów elektrycznych.

Fleet Derby to prestiżowy plebiscyt, który od kilkunastu lat promuje najlepsze produkty oraz usługi na rynku motoryzacyjnym, flotowym i elektromobilności. Jego organizatorem jest redakcja miesięcznika „Fleet”. Stacje MOYA nie po raz pierwszy święcą triumfy w tym ważnym branżowym konkursie. W latach ubiegłych aplikacja mobilna dla klientów biznesowych MOYA firma, została ogłoszona najlepszym „produktem/usługą flotową”, a w kategorii „Technologie cyfrowe dla flot” doceniono innowacyjność oferty MOYA. W tegorocznej edycji eksperci z branży flotowej w kategorii „Elektromobilność”, oddali swoje głosy na multienergetyczną kartę flotową MOYA firma.

MOYA firma to innowacyjne rozwiązanie, skierowane do klientów biznesowych, uwzględniające potrzeby zarówno dużych, jak i małych firm, a także mikroprzedsiębiorców i jednoosobowych działalności gospodarczych. Karta umożliwia tankowanie tradycyjnego paliwa i ładowanie pojazdów elektrycznych. Klienci korzystający z programu MOYA firma cenią karty flotowe za łatwość obsługi i dostęp do dodatkowych funkcjonalności, w tym możliwość zarządzania i monitorowania wydatkami floty online, opcję odroczonego terminu płatności czy możliwość otrzymania zbiorczej faktury. Nagroda Fleet Derby to kolejne w tym roku wyróżnienie dla multienergetycznej karty flotowej MOYA firma. Rozwiązanie zostało nagrodzone złotym Laurem Konsumenta.

MOYA jest najszybciej rosnącą siecią stacji paliw w Polsce, a jej właściciel, firma Anwim S.A., realizuje jednocześnie „zieloną” strategię, inwestując w punkty ładowania pojazdów elektrycznych. Obecnie klienci sieci mają dostęp do ponad 2000 takich punktów w całej Polsce. Do 2030 roku firma chce udostępnić 10 000 punktów ładowania, w tym 4 000 własnych. Dzięki takiemu podejściu, MOYA może oferować klientom innowacyjne rozwiązania, takie jak multienergetyczna karta flotowa, która zapewnia wygodę, oszczędności i efektywność operacyjną. Warto także wspomnieć, że sieć MOYA wprowadziła usługę ładowania pojazdów elektrycznych dla klientów indywidualnych. Jest to możliwe dzięki aplikacji Super MOYA, unikatowym rozwiązaniu na polskim rynku, łączącym usługi ładowania i tankowania z możliwością zbierania punktów i wymieniania je na atrakcyjne nagrody.

Nagrody flotowe plebiscytu Fleet Derby 2024 zostały wręczone 19 czerwca, a w imieniu Anwim S.A. wyróżnienie odebrała Izabela Jaworowska, Kierownik Działu Rozwoju Sprzedaży Flotowej.

Dziękujemy wszystkim, którzy oddali głosy na multienergetyczną kartę flotową MOYA firma. To dla nas wielki zaszczyt. Jesteśmy dumni, że po raz kolejny znaleźliśmy się w gronie najlepszych i najbardziej innowacyjnych graczy na rynku. Obiecujemy, że nie spoczniemy na laurach, a otrzymana nagroda będzie dla nas dodatkową motywacją do dalszego rozwijania i udoskonalania oferty.

Informacja prasowa dostępna tutaj.