MOYA ogłasza wyjątkową promocję na stacji ładowania pojazdów elektrycznych MOYA Energia
w Radomsku. Od  1 lipca do 1 sierpnia ładowanie pojazdu elektrycznego w tych punktach kosztuje jedynie 1,99 zł/kWh*.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką wynosiła 2,99 zł/kWh. Dodatkowo, użytkownicy aplikacji Super MOYA, którzy skorzystają z ładowania otrzymają 20 pkt za każdą kilowatogodzinę oraz bonus przy ładowaniu za kwotę powyżej 100 zł – dodatkowe 600 punktów lojalnościowych (równowartość m.in. darmowej kawy czy hot doga). Punkty te można od razu wymienić na nagrody w Caffe MOYA w Porcie Radomsko lub na każdej innej stacji paliw w sieci MOYA.

Promocja na usługi ładowania pojazdów elektrycznych MOYA Energia w Porcie Radomsko obowiązuje
od 1 lipca do 1 sierpnia. Każdy klient, który skorzysta z ładowania w tej lokalizacji, zapłaci jedynie 1,99 zł/kWh*. Port Radomsko to jeden z kluczowych punktów na mapie sieci MOYA, strategicznie zlokalizowany przy autostradzie A1 i drodze ekspresowej S8. Stacja wyposażona jest w ultraszybką ładowarkę o mocy 180 kW z dwoma złączami CCS.

Ponadto, użytkownicy aplikacji Super MOYA, którzy zasilą swój pojazd elektryczny za kwotę powyżej 100 zł, otrzymają aż 600 dodatkowych punktów lojalnościowych. Punkty te można wymienić m.in. na darmowego hot doga lub kawę na dowolnej stacji paliw MOYA. Jeśli zdecydujemy się na odbiór nagrody na stacji paliw
w Radomsku, otrzymamy ją natychmiast. Co ważne, dzięki programowi lojalnościowemu Super MOYA, użytkownicy pojazdów elektrycznych otrzymają 20 punktów za każdą kilowatogodzinę (kWh) ładowania
w tej lokalizacji – dwa razy więcej niż na pozostałych stacjach dostępnych dla klientów pojazdów elektrycznych.

Super MOYA to aplikacja dla klientów indywidualnych oferująca szereg korzyści, m.in zdobywanie punktów za tankowanie i ładowanie, które można wymieniać na nagrody i rabaty. Sieć MOYA ma także atrakcyjną ofertę dla klientów biznesowych – zieloną kartę multienergetyczną i aplikację MOYA firma, zapewniając dostęp do każdego rodzaju napędu, na jaki jest zapotrzebowanie.

Więcej informacji o usługach ładowania dla klientów indywidualnych i biznesowych w ramach oferty MOYA Energia dostępnych jest na stronie www.moya-energia.pl.